Zavřít reklamu

Na nákupu iPhonu můžete ušetřit hned několik tisíc. Má to ale svá pravidla

Komerční sdělení

15. 12. 2021    

Pokud aktuálně přemýšlíte nad pořízením nového iPhonu, ale nechcete za něj zbytečně nechat tisíce korun, máme pro vás skvělý tip! Jablečné telefony totiž nabízejí úžasné výhody, díky kterým na nich můžete parádně ušetřit. Jejich hlavní dominantou je perfektní výkon, což jde ruku v ruce s dlouholetou softwarovou podporou. A přesně proto se nemusíte vůbec obávat koupě použitého iPhonu. Jednak na něm můžete ušetřit hned několik tisíc, a zároveň tak máte jistotu, že vám zařízení bude bezchybně fungovat i v následujících letech. I přesto je ale nutné si dát při výběru pozor a nekupovat takzvaně zajíce v pytli.

Možnosti pořízení použitého iPhonu

Při koupi použitého iPhonu máte na výběr ze dvou možných cest. Tou první je, že budete sami prohledávat inzertní fóra a telefon koupíte přímo od jeho původního majitele, nebo zvolíte podstatně jednodušší možnost, tedy koupi nového jablečného parťáka od přeprodejce. Právě tuto volbu byste si měli pořádně promyslet, jelikož vás ve finále může vyjít na řadu dalších peněz. V první variantě totiž strávíte určitý čas hledáním vhodného modelu, následným kontaktováním prodejce a ověřením samotného telefonu, u kterého ale ani tak nemusíte zjistit, zdali například nepoužívá neoriginální díly. Existuje zkrátka spousta rizik a nulová garance – pokud tedy nekupujete zařízení například od rodinného příslušníka nebo přítele.

Přesně proto se drtivá většina jablíčkářů vydává druhou cestou. V našich končinách se na prodej zánovních a použitých iPhonů specializuje renomovaný obchod Levné iPhony, který dokáže spolehlivě eliminovat veškeré hrozby. Ještě před tím, než dojde k zařazení jablečného telefonu do nabídky, si každý z nich prochází rozsáhlým testováním, kdy se ověřuje jeho funkčnost. Díky tomuto důrazu na kvalitu Levné iPhony mohou zajistit 100% funkční zařízení bez jakýchkoliv problémů. V takovém případě máte konkrétně jistotu, že se vám do rukou nedostane například zablokovaný, kradený, nefunkční či repasovaný iPhone s neoriginálními díly.

Kvalita na prvním místě

Jak už jsme zmínili výše, Levné iPhony si získaly svou popularitu především díky důrazu na kvalitu. Jednotlivé telefony jsou navíc rozřazeny do dvou kategorií – AB – které vypovídají o vizuálním stavu zařízení. Například „Áčkové“ iPhony působí jako úplně nová zařízení bez kosmetických vad, zatímco v kategorii B naleznete zařízení vykazující známky běžného používání. Nikdy se ale nejedná o nefunkční či jinak poškozené iPhony.

Obchod svým produktům věří natolik, že na ně poskytuje i 12měsíční záruku. Pokud by se tedy s telefonem během záruční doby cokoliv stalo, není nic jednoduššího, než jej odevzdat prodejci, který se postará o zbytek. Jestliže tedy plánujete pořízení novějšího jablečného telefonu, určitě vybírejte s rozvahou. Těch pár ušetřených korun rozhodně nestojí za to, abyste se následně obtěžovali s nákladným servisem.

Komentáře nejsou povoleny.