Zavřít reklamu

TOP 7 Apple produktů, které můžete nyní díky Black Friday na Alze sehnat levněji

Komerční sdělení: První letošní Black Friday nebo chcete-li Černý pátek v podání největšího tuzemského prodejce počítačů a elektroniky je tu a to jako již tradičně i s celou řadou slev na Apple produkty. Máte-li tedy v plánu sáhnout po novém iPhonu, Apple Watch či nějakém tom příslušenství, nyní je naprosto ideální příležitost ke koupi. Ceny […]

14. 11. 2021    

Komerční sdělení: První letošní Black Friday nebo chcete-li Černý pátek v podání největšího tuzemského prodejce počítačů a elektroniky je tu a to jako již tradičně i s celou řadou slev na Apple produkty. Máte-li tedy v plánu sáhnout po novém iPhonu, Apple Watch či nějakém tom příslušenství, nyní je naprosto ideální příležitost ke koupi. Ceny některých modelů totiž padly o vyšší desítky procent, díky čemuž je tak koupíte za bezkonkurenční ceny. Níže jsme pro vás vybrali dle nás 7 nejzajímavějších slev na Apple produkty.

Ale pozor, jak už bývá u Black Friday zvykem, je poměrně dost limitován skladovými zásobami jednotlivých produktů. Pokud se tedy budete s jejich nákupem rozmýšlet déle než je zdrávo, je poměrně pravděpodobné, že nakonec přijdete s křížkem po funuse, jelikož vám bude váš vysněný produkt vykoupen doslova před očima. Nakupovat byste proto měli rozhodně rychle.