Zavřít reklamu

Zázrak je tu: Na smartphony dorazí po sedmi letech od oznámení Super Meat Boy Forever

Nemožné se stane skutečností. Tak přesně takto by se dalo s trochou nadsázky popsat vydání titulu Super Meat Boy Forever, který si svou premiéru odbyl už v roce 2014 a to na počítači a Nintendu Switch. Vzhledem k hratelnosti se přitom už tehdy počítalo s tím, že se dříve či později dočkáme portu na mobilní […]

11. 11. 2021    

Nemožné se stane skutečností. Tak přesně takto by se dalo s trochou nadsázky popsat vydání titulu Super Meat Boy Forever, který si svou premiéru odbyl už v roce 2014 a to na počítači a Nintendu Switch. Vzhledem k hratelnosti se přitom už tehdy počítalo s tím, že se dříve či později dočkáme portu na mobilní telefony, což bylo nakonec i v roce 2018 oznámeno. Vývojářům se však s vývojem zřejmě absolutně nedařilo a tak svého slibu dostojí až v příštím roce. Super Meat Boy Forever totiž dorazí na mobily v průběhu roku 2022. 

https://www.youtube.com/watch?v=T63BJ3Jcze0

Super Meat Boy Forever je dosti profláknutou plošinovkou s více než 7000 úrovněmi, z čehož jasně vyplývá, že dohrát jej je opravdu obtížné. Na druhou stranu se však jedná o extrémně zábavnou hru, takže se její zahrání si rozhodně vyplatí. Máte-li tedy rádi bláznivé plošinovky s líbivou grafikou, příští rok vás potěší.