Zavřít reklamu

iPhone XS za 5000 Kč, 12 mini za 12000 Kč či SE za 3500 Kč? Získejte nový iPhone přes Aukro

Komerční sdělení

2. 11. 2021    

Přemýšlíte nad pořízením “nového” iPhonu, ale nechce se vám za něj příliš utrácet? Pak pro vás máme super řešení. I použitý iPhone je totiž přeci pořád iPhone, jen za výrazně nižší cenu oproti novému zařízení. A právě použité iPhony prodávané za bezkonkurenční ceny lze nyní sehnat na portálu aukro.cz.

Portál Aukro zřejmě není třeba sáhodlouze představovat. Jedná se o roky fungující online tržnici, na které máte možnost jak nakupovat předměty “na přímo” za předem určené částky, tak se o ně přetahovat s ostatními lidmi v aukcích, které mnohdy přináší extrémně výhodné nákupy. A takových nyní běží na Aukru skutečně mnoho a byla by proto škoda svůj vysněný iPhone v některé z nich nezkusit získat. Nebo se vám snad zdá 3500 Kč za použitý iPhone SE (2020), 19600 Kč za iPhone 12 Pro Max či 13600 Kč za iPhone 12 se zárukou moc?

iPhone 12 mini vs 13 mini

Velkým pozitivem Aukra je to, že nákupy přes něj jsou naprosto bezpečné a nehrozí tedy, že byste o své peníze přišli. Výběr produktů na něm je navíc extrémně široký, což ve výsledku tlačí jednotlivé ceny čím dál níže. Nakoupit na něm navíc můžete jak od fyzických osob, tak i od klasických firem, takže si na své přijde skutečně každý. Zkrátka a dobře, je o co stát. Tak na co ještě čekáte? Zkuste štěstí na Aukru i vy!