Zavřít reklamu

SEGA oficiálně oznámila nové mobilní RPG. Podívejte se na první záběry z něj

Je tomu jen pár týdnů, co jsme vás na našem magazínu informovali o tom, že se SEGA chystá světu odhalit nový titul. A tak se taky před pár desítkami hodin stalo. Pojďme se na něj tedy společně podívat.  Novinka nese název Sin Chronicle a cílí převážně na japonský trh. Ostatně, stačí se podívat na grafické […]

5. 10. 2021    

Je tomu jen pár týdnů, co jsme vás na našem magazínu informovali o tom, že se SEGA chystá světu odhalit nový titul. A tak se taky před pár desítkami hodin stalo. Pojďme se na něj tedy společně podívat. 

Novinka nese název Sin Chronicle a cílí převážně na japonský trh. Ostatně, stačí se podívat na grafické zpracování titulu a hned je jasné, odkud vítr vane. Co se týče hratelnosti, jedná se taktéž o svým způsobem ničím nevybočující klasiku. K dispozici budete mít hned několik postav s tím, že je budete různě levelovat skrze dovednostní strom. Jak body dovedností rozdělíte pak bude samozřejmě na vás, přičemž dle rozdělení se budou odvíjet boje proti nepřátelům.

Vydání titulu je naplánováno na 15. prosinec letoška a to konkrétně v Japonsku s tím, že launch v dalších částech světa by měl proběhnout později. Záležet bude zřejmě primárně na tom, jak se hráčům v Japonsku titul zalíbí. A jak se zatím líbí vám?