Zavřít reklamu

Gordon Ramsay vás v nové hře naučí vařit pomocí spojování ingrediencí

Spojte vše zelené a odkyjte tajemství Ramsayeho úspěchu.

15. 1. 2021     Zdroj

Celebrity prodávájí. Tohle pravidlo platí i u mobilních her. Nový počin od studia Outplay Entertainment je toho jasným důkazem. Hra Gordon Ramsay: Chef Blast je jednoduchou logickou hříčkou, zapojení nechvalně proslulého šéfkuchaře ji však pozvedá na další úroveň. Kromě reakcí na vaše výkony ve hře, namluvených samotným Ramsaym, ale navíc hra nabídne i možnost naučit se některé z jeho receptů.

V jádru je Gordon Ramsay: Chef Blast naprosto nezajímavým klonem Candy Crush Sagy a podobných her. Nenáročná hratelnost nutí hráče spojovat stejnobarevná políčka či předměty, které následně mizí z hrací plochy. Léty ozkoušená formule se tak spoléhá hlavně na hvězdné jméno. Pravidelně vydávané nové úrovně by pak hru měly stále udržet čertsvou.

Čerstvost se navíc bude hodit při vaření receptů, které ve hře můžete odemknout. Podle vývojářů jde o sadu unikátních jídel, jež Ramsay připravil přímo pro hru. Jestli tedy máte rádi titulního šéfkuchaře a hledáte nenáročnou hru k zaplnění volného času, Gordon Ramsay: Chef Blast můžete stahovat zdarma na Google Play a App Storu.

Invalid post ID.