Zavřít reklamu

Slevy na App Store: Devolver Digital připravil velký výprodej

Kupa originálních her za hubičku.

7. 12. 2020    

Herní vydavatel Devolver Digital je známý podporou netradičních, originálních her. I když jsou pro ně primárními platfromami stále počítače a velké konzole, velká část z jejich herního katalogu se podívala i na mobilní zařízení. Po velkých slevách u příležitosti Black Friday nyní Devolver Digital nabízí další kolo velkých slev. Za hubičku seženete na iOS třináct různých her od vydavatele.

Každá z nabízených her stojí za zahrání, pokud ale chcete něco vyloženě netradičního, doporučujeme Minit, které vám dá vždy jen minutu času na to prozkoumat další kus herního světa, než znovu zemřete, a Hatoful Boyfriend, ve kterém hrajete za jedinou lidskou studentku na střední škole pro různé druhy holubů. Seznam všech her uvádíme níže.

Nevíme, jak dlouho výprodej potrvá. Pokud tedy máte zálusk na některou z uvedených her, neváhejte a směle do toho. Levnější už nikdy nebudou. Pokud chcete ochutnat, jak se hry od Devolver hrají, a zároveň máte předplatné Apple Arcade, zdarma si můžete zahrát Exit the Gungeon, Cricket Through the Ages, Bleak Sword a Painty Mob.

Invalid post ID.