Zavřít reklamu

Samsung Note20 je v prodeji. Hned první den můžete ušetřit 3 500 Kč

Komerční sdělení

21. 8. 2020    

Dlouho očekávané novinky od Samsungu jsou tady. Do prodeje dnes zamířil nový Galaxy Note20, Note20 Ultra 5G a Galaxy Tab S7 a hned na začátku se jejich nákup obzvlášť vyplatí. Při koupi nových vlajkových modelů, hodinek a tabletu totiž ušetříte 3 500 Kč, stačí jen vyměnit starý kousek za nový. U Mobil Pohotovosti na vás navíc čekají i další bonusy.

Počínaje dnešním dnem spouští Samsung novou akci, kdy vám při prodeji vybraných produktů a následném odkupu vašeho původního zařízení přičte k výkupní ceně 3 500 korun. Dobrou zprávou je, že se akce vztahuje nejenom na Galaxy S20 a Galaxy Z Flip, ale také na čerstvé novinky v podobě série Galaxy Note20, Galaxy Tab S7 a hodinek Galaxy Watch3.

U Mobil Pohotovosti máte možnost využít i dalších bonusů. Galaxy Note20, Galaxy Tab S7 a dokonce i Galaxy Watch3 si můžete pořídit na splátky s 0% navýšením, takže navíc nezaplatíte ani korunu. Nabízí se také možnost využít speciální služby, kdy vám prodejce ve vybraných městech doručí jakoukoli novinku od Samsungu do 1 hodiny od objednání, a to zcela zdarma.