Zavřít reklamu

Předplatné PlayStation Plus slaví 10 let. V červenci hráčům nabídne jednu hru navíc

V červenci se dočkáme rovnou tří her v PS Plus.

29. 6. 2020     Zdroj

playstation plus cervenec 2020

Je to již neuvěřitelných 10 let od spuštění předplatného PlayStation Plus. Sony si k tomuto výročí připravilo malý bonus a hráčům přibalí jednu hru navíc. Celkově si tak v červenci užijí tři hry. První hrou je Rise of the Tomb Raider, druhou NBA 2K20 a bonusovou hrou pak Erica. Hry budou dostupné od 7. července do 3. srpna 2020.

Invalid post ID.

Není to však pouze o těchto hrách. Sony chystá i speciální grafické téma pro PS4, které již brzy vyjde. Design se bude odkazovat právě k desátému výročí PS Plus. Od čtvrtého do pátého července si navíc hráči bez PS Plus budou moct vyzkoušet online multiplayer zdarma.

playstation plus

Rise of the Tomb Raider je druhým dílem restartované série Tomb Raider. Děj hry se odehrává přesně tam, kde skončil první díl série z roku 2013. Lara Croft se vydává pátrat po městě Kitezh na Sibiři, a kromě starověkých pastí a puzzlů ji stojí v cestě i organizace Trinity. NBA 2K20 je posledním vydaným dílem basketbalu. Hře nechybí kompletní licence NBA a plno módů, které známe i z jiných sportovních her, včetně kariéry. Erica je inovativní a interaktivní thriller, ve kterém ovlivňujete děj hraného filmu. K dispozici je rovnou několik různých konců, nechybí zajímavé ovládání a skvělý soundtrack.