Zavřít reklamu

Telefony Samsung si teď můžete pořídit na splátky s 0% navýšením

Komerční sdělení

23. 6. 2020    

Při nákupu u Mobil Pohotovosti se nemusíte omezovat. Nově můžete u prodejce využít splátky s 0% navýšením na všechny nové smartphony, chytré hodinky a sluchátka Samsung. Při koupi tak nezaplatíte ani korunu a máte možnost si splátky rozdělit až na 15 měsíců.

Vybírat můžete z více než dvaceti různých modelů telefonů a několika druhů chytrých hodinek i sluchátek. Na splátky bez navýšení si kromě vlajkových lodí můžete pořídit telefony Samsung střední a nižší třídy nebo smartwatch Galaxy Watch či sluchátka Galaxy Buds. Jedinou podmínkou je, že prodejní cena produktu musí být minimálně 2 000 Kč.

Při koupi zařízení nezaplatíte ani korunu, následné splátky si můžete rozdělit od 5 do 15 měsíců a máte tak možnost nastavit si výši splátky podle svých potřeb. Celý proces navíc snadno zrealizujete také z pohodlí domova – není potřeba nikam chodit ani nic posílat a smlouvu lze podepsat prostřednictvím SMS.

Pokud se rozhodnete koupit si například Galaxy A51, pak při rozložení do 10 splátek zaplatíte měsíčně 949 Kč. Celkově vás tak telefon vyjde na běžných 9 490 Kč, tedy bez jakéhokoli navýšení.

Jestliže jste přemýšleli nad nákupem nového smartphonu nebo příslušenství značky Samsung a rádi byste využili možnosti splátek, pak máte ideální příležitost. U Mobil Pohotovosti najdete vše potřebné, a navíc na vás čeká i celá řada dalších bonusů.