Zavřít reklamu

EA Originals ukázalo tři nové hry: Dočkáme se adventur i arénové strílečky

Program EA Originals doplní rovnou tři nové hry.

19. 6. 2020     Zdroj

rocket arena

Jeden z hlavních segmentů akce EA Play patřil menším Indie titulům, které spadají do programu EA Originals. Viděli jsme celkem tři hry a z toho dvě vypadají hodně dobře. Poslední představená hra to bude mít hodně těžké.

Invalid post ID.

Řeč je o střílečce Rocket Arena, která nabízí pohled třetí osoby, různé postavy s odlišnými schopnostmi a souboje 3 vs 3 v aréně. Hlavní zbraní v této hře budou raketomety, čemuž byly uzpůsobeny i jednotlivé mapy. Při spuštění bude k dispozici 10 hrdinů, které si budou moct hráči upravovat podle sebe. Každý hrdina bude sbírat zkušenosti a za nové úrovně získávat bonusy. Hra vychází 14. července na PC, Xbox One a Playstation 4. O několik dní později se samozřejmě dostane i na battle pass a první sezónu, která přinese nového hrdinu, nové mapy a plno kosmetických věcí. Bohužel ale hra ničím nevybočuje a v obrovské konkurenci to bude mít hodně těžké. Obzvlášť, když EA plánuje za hru účtovat 30 eur.

Mnohem lépe už však vypadala hra It Takes Two od studia Hazelight. Ty můžete znát jako autory skvělých her Brothers: A Tale of Two Sons anebo A Way Out. V jejich nové hře se opět zaměřili na kooperaci mezi dvěma hráči, ostatně už je to napovězeno i v samotném názvu hry. Hrát budeme za Cody a May, kteří jsou zrovna v rozvodovém řízení. Nějakým způsobem se však jejich mysl dostane do panáka a panenky, které vytvořila jejich dcera. Cílem se bude dostat společnými silami zpět ke svým skutečným tělům. Hra vychází v roce 2021, ale ještě tento rok se dozvíme nové informace.

Lost in Random od studia Zoink Games není úplnou novinkou. Poprvé totiž byla tato hra představena již minulý rok na veletrhu E3. Dnes jsme však mohli vidět mnohem více, včetně záběrů z hraní. Jedná se o zajímavou kombinaci akční adventury, ve které nebudou chybět puzzle prvky a občas i strategie. Jak můžete vidět ve videu, autoři se hodně spoléhají na perfektní grafickou stylizaci. Podobně jako It Takes Two, i Lost in Random vychází v příštím roce.