Zavřít reklamu

Xbox Series X by mohl být poměrně levný

Chystáte se pořídit nový Xbox Series X? Pak vás následující řádky potěší.

18. 6. 2020     Zdroj

xbox series x

Pokud si brousíte zuby na novou generaci herních konzolí a vašemu srdci je blíž Xbox Series X, máme pro vás velmi dobrou zprávu. Podle nového úniku informací to totiž vypadá, že vaše peněženka při jeho pořizování příliš nezapláče. Jeho cena by totiž měla být skutečně příznivá. 

Invalid post ID.

Podle informací insiderů z Redditu hodlá Apple novou herní konzoli prodávat za 400 dolarů, což je v přepočtu zhruba 9200 korun bez daně a dalších poplatků. To by jinými slovy znamenalo, že nová generace Xboxu by se cenově v Česku pohybovala zhruba na hranici ceny Xboxu One X, což by bylo naprosto skvělé a zcela určitě by jí to zajistilo silné prodeje.

xbox series x

Byla by však chyba myslet si, že je Microsoft schopen konzoli vyrábět takto levně. Podle insiderů je totiž odhodlán na každé konzoli určitou částku prodělat, tedy de facto jít do mínusu. Údajně si je totiž velmi dobře vědom síly svých předplatných služeb, které tuto ztrátu nejenže hravě vykompenzují, ale zároveň zisky Microsoftu ze segmentu konzolí vystřelí nahoru. Jelikož se však jedná o ničím nepodložené zprávy, je potřeba je zatím brát s určitým odstupem.