Zavřít reklamu

Příběhová hra Twin Mirror nebude rozdělena na díly. Dontnod stále plánuje vydání v roce 2020

Novou příběhovou hru od Dontnod si užijeme bez čekaní na další díly.

16. 6. 2020     Zdroj

twinmirror2

Pokud hledáte hru se skvělým příběhem, tak u Dontnod rozhodně neuděláte chybu. Francouzské studio sice v poslední době nenavázalo na obrovský úspěch prvního Life is Strange. To ale určitě neznamená, že by například Vampyr nebo druhá série Life is Strange byly špatnými hrami, takže není divu, že se hráči těší i na chystané novinky. Nyní bylo potvrzeno, že v tomto roce stále plánují vydat novou příběhovou hru Twin Mirror.

Invalid post ID.

Původně mělo jít také o epizodickou hru, která by postupně vycházela. Dontnod však nakonec tento styl vydávání zatrhnul a při vydání Twin Mirror se můžou hráči těšit na kompletní odvyprávění příběhu. Samozřejmě se časem může objevit i rozšiřující DLC, je však stále brzy na podobné spekulace. Ostatně i o samotné hře toho víme strašně málo, vzhledem k tomu, že má za chvíli vycházet.

Nově vydaný trailer mnoho nového neprozradil. Víme alespoň to, že Dontnod stále počítá s vydáním v tomto roce. Druhá významnější věc, která se dá z traileru vypozorovat, je mnohem lepší grafické zpracování, než jsme mohli vidět při prvním odhalení v minulém roce. Co se týče samotného příběhu, tak budeme hrát za Sama Higgse, což je investigativní novinář, který se vrací do svého rodného města. Jednoho dne se probudí se ztrátou paměti a trikem, které je celé od krve. Postupně se pak budeme dozvídat o tom, co se stalo a že zakrvácené triko byl pouhý začátek. Hra vychází na PC, PS4 a Xbox One.