Zavřít reklamu

Takhle může vypadat PlayStation 5 v černé barvě. Líbí se vám?

PlayStation 5 v černé barvě vypadá skvěle.

15. 6. 2020     Zdroj

sony playstation 5 predstaveni her

Představení designu herní konzole PlayStation 5 bylo překvapivé i z toho důvodu, že Sony odhalila pouze bílou barevnou variantu. Na PS5 v černé barvě si ještě nějaký čas musíme počkat, nicméně už se nemusíme spoléhat pouze na představivost. Uživatel s přezdívkou BossLogic totiž ukázal, jak by černá varianta mohla vypadat a zároveň přidal i Spiderman edici s nádechem červené barvy.

Invalid post ID.

Ještě jednou pro jistotu upozorníme, že se nejedná o rendery společnosti Sony a černá varianta PlayStation 5 může ve finále vypadat odlišně. Rozhodně už ale můžeme vidět to, že se v tmavé variantě „ztratí“ futuristický design a konzole už není tak výrazná. I samotný gamepad Dualsense je nenápdnější.

BossLogic se rozhodl vytvořit i speciální edici konzole ke hře Spiderman Miles Morales, což bude jeden z hlavních launch titulů. Samozřejmě opět platí, že se nejedná o oficiální snímky a také je dost možné, že se ani zpočátku žádné speciální edice PS5 nedočkáme. Hlavní změna u této varianty je v červených pruzích na konzoli i ovladači. Druhou změnou je logo Spidermana na boku konzole. Jak se vám líbí tyto barevné varianty PS5? Dejte nám vědět do komentářů.