Zavřít reklamu

Pro 10 z vás: Získejte super slevu na elektrickou koloběžku Xiaomi a Eljet

Komerční sdělení

11. 6. 2020    

Blížící se letní měsíce přímo vyzývají k nejrůznějším výletům po okolí. A spíše než pěšky nebo na kole si největší zábavu užijete při jízdě na elektrické koloběžce, která skvěle poslouží i jako přibližovadlo na cestě do zaměstnání. Proto jsme si pro vás ve spolupráci s Mobil Pohotovost přichystali speciální slevu na ty nejoblíbenější elektrokoloběžky. Stačí jen v košíku zadat kód kolobezky1500 a sleva je vaše. Moc dlouho se ale nerozmýšlejte, akce totiž platí jen pro 10 nejrychlejších.

Mnohé z vás jistě potěší, že se sleva vztahuje i na momentálně nejpopulárnější elektrokoloběžku Xiaomi Mi Scooter Pro, která se může pochlubit delším dojezdem (až 45 km), maximální rychlostí 25 km/h a hlavně vyšším výkonem (300 W), díky čemuž s lehkostí vyjede i strmější kopce. Velkou výhodou je také LED displej na řídítkách, kde jedním pohledem zjistíte informaci například o aktuální rychlosti, jízdním režimu nebo stavu baterie. Koloběžka navíc nabízí i tempomat, chytrý zámek, zvonek, přední i zadní světlo, propojení se smartphonem, skládací mechanismus, tempomat a také voděodolnost.

Výhodněji pořídíte také základní verzi elektrické koloběžky od Xiaomi v podobě modelu Mi Scooter 2. Ta je dostupná jak v černé, tak v bílé barvě a nabízí dojezd 30 km, výkon 250 W a namísto displeje má na řídítkách 3 LED kontrolorky pro indikaci zbývající baterie. Stále se ale na ní můžete projet rychlostí až 25 km/h a pro méně náročné uživatele nebo jako prostředek na cestování do práce je přímo ideální.

Jestliže se ale chcete prohánět rychlostí až 30 km/h, vyzkoušet si ještě vyšší výkon 350 W a přepínat mezi třemi rychlostními stupni, pak je zde pro vás připravena elektrokoloběžka Eljet Cruiser Premium, která se kromě výše zmíněný benefitů může pochlubit ještě displejem na řídítkách, světlem, klaksonem, bluetooth i teleskopicky nastavitelnou výškou.

Od značky Eljet můžete výhodněji pořídit také model Track T2. Ten sice nabízí maximální rychlost 25 km/h a výkon 250 W, ale zato super cenovku. Navíc i navzdory nižší ceně nabízí dojezd 30 km, vyšší nosnost a dokonce i LED displej na řídítkách. Samozřejmostí jsou pak světla, zvonek, chytrý zámek, propojení se smartphonem i skládací mechanismus.