Zavřít reklamu

Nový Battlefield se má odehrávat v současnosti

Z bojišť 1. a 2. světové války zpět do moderních ulic.

11. 6. 2020     Zdroj

Battlefield 5

Zdá se, že bojiště 1. a 2. světové války již vývojáře z DICE omrzelo. Podle informací zveřejněných herními leakery to totiž vypadá, že nový díl jejich fenomenální střílečky Battlefield hodlají zasadit do současnosti, jako tomu bylo před vydáním dvou posledních dílů. 

Invalid post ID.

V tuto chvíli není bohužel vůbec jasné, kdy DICE nový Battlefield oznámí a tedy ani to, kdy by mohl na počítače a konzole dorazit. Vzhledem k tomu, že nás již brzy čeká vydání konzolí nové generace, které otevřou vývojářům zcela nové možnosti, se však nedá vyloučit, že titul dorazí nějakou dobu po spuštění prodejů novinek exkluzivně na ně pro jejich grafický výkon. Tím by sice vývojáři nepotěšili hráče na starších konzolích, avšak na druhou stranu by majitelům novinek dopřáli hru vyvinutou stoprocentně pro jejich hardware, což by jinými slovy znamenalo nulové kompromisy. 

Invalid post ID.

Doufejme, že se nejasnosti ohledně nového Battlefieldu rozplynou co nejdříve a my se dočkáme jeho odhalení či minimálně určitého preview. Už nyní se totiž dá s jistotou říci, že by tímto krokem DICE potěšilo miliony hráčů po celém světě. Přeci jen, Battlefield je dlouhodobě jednou z nejoblíbenějších a nejhranějších her.