Zavřít reklamu

Rainbow Six Siege si nyní můžete zahrát zcela zdarma

Nemáte plány na víkend? Už ano!

10. 6. 2020    

Rainbow Six Siege lze bez jakékoliv nadsázky označit za jednu z nejoblíbenějších her poslední doby. Vzhledem k její propracované grafice a zábavné hratelnosti se však nelze této skutečnosti absolutně divit. Pokud jste si jí však ani přes tohle všechno zatím nevyzkoušeli, máme pro vás skvělou zprávu. Ubisoft se totiž rozhodl, že od čtvrtka 11. června do neděle 15. června zpřístupní hru zcela zdarma. 

Akcí, v rámci kterých bylo možné Rainbow Six Siege otestovat byla již v minulosti celá řada. Ubisoftu se však zřejmě stále zdá, že nestačily a tak se nyní rozhodl přidat další. Ta se jako již tradičně vztahuje na všechny platformy, na kterých je hra spustitelná – tedy konkrétně PC, Xbox One a PlayStation 4 s tím, že je hra odemčená v plném rozsahu. Vtělit se tedy můžete do kohokoliv budete chtít a zahrát si na veškerých doposud dostupných mapách. 

Pokud máte tedy na Rainbow Six Siege chuť, navštivte tuto stránku a hru začněte od zítřka testovat. Vsadíme se, že vás chytne a zřejmě už nepustí. Její cena však naštěstí není nikterak vysoká, takže vás koupě plné verze po skončení akce příliš nezabolí.