Zavřít reklamu

Nové herní myši EVOLVEO Ptero GMX100 a GMX90: Tiché spínače, Anti-Recoil nebo Turbo Fire

Tisková zpráva

10. 6. 2020    

EVOLVEO Ptero GMX100 fb

Tisková zpráva: Dvě nové herní myši rozšiřují produktovou řadu EVOLVEO Ptero, která je určena všem hráčům počítačových her, kteří očekávají od svého vybavení profesionální kvalitu za dostupnou cenu. První z představených novinek je herní myš EVOLVEO Ptero GMX100, která nabízí tiché spínače, a hráč tak neruší své okolí. Druhá novinka, EVOLVEO Ptero GMX90, pak umožňuje mimo jiné pomocí tlačítka Turbo Fire využívat výhod režimu triple click.

EVOLVEO Ptero GMX100

Konstrukce herní myši Ptero GMX100 používá tiché spínače, které umožňují hrát velké počítačové bitvy v jakoukoli hodinu bez rušení pohodlí ostatních osob v místnosti. Spínače mají jemný a přesný chod bez zbytečného doprovodného cvaknutí. Přesto je pro hráče kliknutí jasné a zřetelné. Citlivost myši lze nastavit přesně podle potřeb hráče až na 7 000 DPI. Tyto hodnoty garantují přesný a stabilní pohyb myši. Symetrický ergonomický design je vhodný jak pro hráče hrající pravou, tak i levou rukou. Funkce Anti-Recoil nabízí vyrovnání zpětného rázu při střelbě a zlepšuje přesnost a plynulost zamíření.  Myš má atraktivní herní RGB podsvícení, které je možné nastavit podle vlastních preferencí, a to pomocí lokalizovaného softwaru, který je ke stažení na oficiálních stránkách produktu. Software nabízí kompletní možnosti programování tlačítek, makra a další funkce.

EVOLVEO Ptero GMX90

Druhá novinky z herní řady PTERO je myš s označením GMX90.  Zaujme ostrými liniemi a RGB podsvícením v designu herního prostředí. Citlivost myši je možné přepínat až do 3 200 DPI, má 7 programovatelných tlačítek a speciální tlačítko Turbo Fire s funkcí triple-click, které umožňuje vystřelení tří nábojů najednou a ocení ho především hráči akčních FPS her. Myš nabízí 6 přednastavených barevných variant RGB podsvícení pro vytvoření profesionální herní atmosféry. Díky integrované paměti je nastavení uloženo přímo v myši a ovládá se pomocí softwaru, který umožňuje také další požadovaná přednastavení. Propracovaná ergonomie perfektně kopíruje tvar ruky a zlepšuje stabilitu a ovládání pohybu myši. Tvar myši podporuje stabilní a pevný úchop, se kterým je možné přesně mířit a zlepšit tak výkonnost ve hrách, jako jsou například Valorant, APEX, League of Legends, PUBG, Dota nebo Counter Strike.

Dostupnost a cena

Herní myši EVOLVEO Ptero GMX100 a GMX90 jsou dostupné prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je 639 Kč včetně DPH (GMX100) a 469 Kč včetně DPH (GMX90).

Herní periferie EVOLVEO PTERO GAMING jsou součástí produktové série profesionálního herního příslušenství. Toto příslušenství je navrženo ve spolupráci s profesionálními hráči a splňuje nejpřísnější kritéria herní komunity. Klade důraz na rychlost, přesnost, a pohodlí uživatele. Kvalitní materiál nabízí vysokou odolnost a dlouhou životnost i při náročném používání.

  • Bližší informace o GMX90 naleznete zde a o GMX100 zde.

Komentáře nejsou povoleny.