Zavřít reklamu

Vstřícný krok od EA: Madden NFL 21 pro XOne půjde upgradovat na verzi pro XSeries mnohem déle

Společnost EA vyslyšela žádosti hráčů.

8. 6. 2020     Zdroj

Pokud jste příznivci amerického fotbalu od EA, zřejmě vás potěšila jeho slova týkající se hry Madden NFL 21. U té vývojáři hráčům vlastnícím Xbox One slíbili, že jejich One verzi si budou moci zdarma upgradovat na verzi pro Xbox Series X, který vyjde ke konci letošního roku. Zádrhel byl sice v tom, že to měli stihnout do konce března příštího roku, avšak ani to už neplatí.

Invalid post ID.

Březnové ukončení akce vyvolalo mezi hráči hrajícími Madden NFL 21 rozporuplné reakce. Vděk z bezplatného upgradu totiž prolínala kritika vývojářů za to, že v březnu bude Series X stále velmi málo rozšířená a kvůli tomu akci příliš mnoho lidí nevyužije a tedy své finance neušetří. EA se tak rozhodlo svou prvotní vizi přehodnotit a oznámit, že upgrade na verzi pro Xbox Series X bude možný až do vydání Madden NFL 22, což se odehraje příští rok v létě. Hráčům tedy čas pro upgrade o dobrého čtvrt roku prodloužila. 

Bude velmi zajímavé sledovat, jak velké rozdíly EA mezi verzemi pro Xbox One a Series vytvoří. Next-gen konzole toho přeci jen nabídne daleko více z hlediska grafického a výpočetního výkonu, takže by měla hratelnost titulu posunout na zcela novou úroveň. Na druhou stranu, vývoj hry de facto pro dvě platformy bude dozajista určitým omezením, které by se mohlo v kvalitě verze pro Series X podepsat.