Zavřít reklamu

Předplatné Games with Gold nabídne hry Shantae nebo Destroy All Humans!

Červnovou nabídku Games With Gold si užijí hlavně fanoušci retro her.

27. 5. 2020     Zdroj

Games with Gold xbox

Stejně jako každý měsíc, i tentokrát si Microsoft připravil čtyři hry v rámci předplatného Games With Gold. Jejich celková hodnota je 64 dolarů a k dispozici jsou uživatelům s předplatnými Xbox Live Gold nebo Xbox Game Pass Ultimate. Hlavním tahákem jsou určitě hry Destroy All Humans! a Sine Mora, které byly vydány na Xbox a Xbox 360. Pro Xbox One jsou připravené méně známé tituly Shantae and the Pirate’s Curse a Coffee Talk. Jakmile si tyto hry přidáte do své Xbox knihovny, tak už vám zůstanou navždy, a to i v případě, že si předplatné zrušíte.

Invalid post ID.

Destroy All Humans! se v předplatném nachází velice pravděpodobně kvůli tomu, že tento rok vychází remake v moderní grafice. Ve hře si vyzkoušíte invazi na Zemi z pohledu mimozemšťanů. K dispozici je celá řada způsobů, jak lidstvo vyhubit. Hra bude k dispozici od 1. do 15. června. I když hra vyšla na první generaci Xboxu, tak ji díky zpětné kompatibilitě můžete spustit i na Xboxu One. Stejně tak můžete na Xboxu One spustit i hru Sine Mora, která původně vyšla na Xbox 360. V této hře ovládáte letadlo a cílem je co nejrychleji zničit nepřátele. K dispozici je příběh i klasické arkádové úrovně. Sine More půjde stahovat od 16. do 30. června.

Hlavní Xbox One hrou v červnovém předplatném je plošinovka Shantae and the Pirate’s Curse. Čekají vás v ní klasické úrovně plné nepřátel, překážek a nebezpečných bossů. K dispozici je i řada zbraní, které vylepší schopnosti hlavního hrdiny. Hra bude k dispozici ke stažení od 1. do 30 černa. Poslední hrou v červnovém Games With Gold je Coffee Talk. Tato hra se dá jednoduše popsat jako simulátor baristy. V kavárně budete nejen připravovat kávu, ale i poslouchat různé příběhy zákazníku. Hra bude k dispozici od 16. června do 15. července.