Zavřít reklamu

Serious Sam 4 se ukazuje na nových videích. Těšit se můžete až na 100 tisíc nepřátel na jedné mapě

Vývojáři z CroTeam zveřejnili několik nových videí k Serious Sam 4 a zároveň prozradili i řadu informací k novému dílu této oblíbené střílečky. Vývojáři se rozhodli zachovat vše podstatné z minulých dílů, akorát vše zvětšit. Výsledkem může být třeba sto tisíc nepřátel na jedné mapě. To je tak úplně rozdíly způsob než třeba u Doom […]

22. 5. 2020     Zdroj

serious sam 4

Vývojáři z CroTeam zveřejnili několik nových videí k Serious Sam 4 a zároveň prozradili i řadu informací k novému dílu této oblíbené střílečky. Vývojáři se rozhodli zachovat vše podstatné z minulých dílů, akorát vše zvětšit. Výsledkem může být třeba sto tisíc nepřátel na jedné mapě. To je tak úplně rozdíly způsob než třeba u Doom Eternal, kde jsme mohli vidět přidávání mnoha nových věcí oproti minulým dílům, u Serious Sam 4 nic takového nenajdeme.

Dostane se například na mnohem větší počet nepřátel. Původně bylo plánováno „pouze“ 10 tisíc nepřátel na mapě, nicméně vývojáři byli obrovsky překvapeni tím, jak jejich Legion Systém dobře funguje a jak je nenáročný na výkon. Díky tomu ve hře uvidíme až 100 tisíc nepřátel na jedné mapě. Krátké záběry z takové jedné obří bitvy můžete vidět na videu níže.

Invalid post ID.

Serious Sam 4 ale samozřejmě nebude ve všem spoléhat pouze na starší hry série. Vývojáři chystají i velké množství nových zbraní a nepřátel. Předchozí třetí díl byl kritizován i za to, že prvních několik úrovní je pomalých a nepřátelé jsou pouze lidé. Dean Sekulić ze studia CroTeam řekl, že si tuhle kritiku vzali k srdci a ve čtvrtém díle uvidíme od úplného začátku bitvy s hordami nepřátel přesně tak, jak je u Serious Sam zvykem.

Serious Sam 4 vychází již v srpnu na PC, kde bude dostupný na Steamu a mimo jiné uvidíme hru i na platformě Google Stadia. Herní konzole se dočkají až v roce 2021. Cena hry je 34 eur. Pokud byste si před vydáním chtěli připomenout starší díly, tak jsou momentálně k dispozici ve velké slevě na Steamu.

Serious Sam 4
Serious Sam 4
Developer: Croteam
Price: 38,99 €