Zavřít reklamu

Overwatch slaví čtyři roky. Blizzard si k této příležitosti připravil speciální herní event

Oblíbená střílečka Overwatch v těchto dnech slaví již čtyři roky od vydání. Blizzard to samozřejmě nenechal jen tak a připravil speciální akci s novými legendárními skiny pro pět hrdinů. Skiny jsou k dispozici v loot boxech po dobu tří týdnů. A to na všech platformách, kde je hra dostupná. Není to však jen o skinech. […]

20. 5. 2020    

Overwatch

Oblíbená střílečka Overwatch v těchto dnech slaví již čtyři roky od vydání. Blizzard to samozřejmě nenechal jen tak a připravil speciální akci s novými legendárními skiny pro pět hrdinů. Skiny jsou k dispozici v loot boxech po dobu tří týdnů. A to na všech platformách, kde je hra dostupná. Není to však jen o skinech.

Invalid post ID.

Akce je jednoduše nazvaná Overwatch Anniversary 2020 a koná se od dnešního dne do 19. května. Kromě nových skinů se vrací i sezonní módy v brawl režimu. Ty se budou měnit každý den. K dispozici jsou i týdenní úkoly za jejichž slnění můžete obdržet ikony hráčů nebo spreje.

Menší odměny jsou rozdávány za tři a šest vyhraných her. Pokud ale během týdne vyhrajete devět her, tak obdržíte Carbon Fiber Sigma skin, v druhém týdnu to je skin Fleur de Lis Widowmaker a ve třetím Masked Man McCree. Co se týče legendárních skinů, tak se jedná o Masquerade Reaper, Huitzilopochtli Zenyatta, Little Red Ashe, Submarine Wrecking Ball a Dragoon Mercy a samozřejmě i další menší kosmetické věci.