Zavřít reklamu

Mafia 1: Definitive Edition bude mít český dabing! V nové verzi bude i řada novinek

Český dabing potvrzen přímo na stránkách hry.

19. 5. 2020    

Mafia Definitive Edition

Dnes jsme se dočkali kompletního představení Mafia: Trilogy a hned na úvod můžeme prozradit to, že kompletní remake s názvem Mafia: Definitive Edition bude mít i český dabing! Informace pochází přímo z FAQ na oficiálních stránkách hry. Kromě toho již dnes byly vydány vylepšené verze her Mafia II a Mafia III.

Invalid post ID.

Mafia: Definitive Edition je kompletně předělanou hrou, která běží na stejném enginu jako Mafia III, takže alespoň z toho se dá zhruba vyčíst grafická stránka hry. Gameplay videa bychom se měli dočkat později. Základní příběh bude identický jako klasického dílu Mafia. Vývojáři však prozradili, že se dostane z části i na nový příběh včetně nových cutscén a hratelné části. Hra bude mimo jiné podporovat 4K rozlišení a HDR. Zajímavou novinkou bude například přidání motocyklů, které jsme v originální hře nemohli vidět. Stále platí datum vydaní 28. srpna. Nově jsme se dozvěděli, že za předobjednávku budou k dispozici bonusy v podobě obleku, automobilu a skinu na zbraň. Za registraci účtu u 2K pak budou další bonusy pro všechny tři díly.

Mafia 2: Definitive Edition nabídne 4K rozlišení, podporu HDR a všechna DLC v jednom balíčku. Pokud jste na Steamu vlastnili originální Mafia II, tak automaticky obdržíte během dnešního dne tuto vylepšenou verzi na váš účet. U titulu Mafia III můžeme vidět hlavně vydání všech DLC v jednom balíčku, jelikož se jedná o poměrně novou hru, tak po grafické stránce nebyla vylepšena.

https://youtu.be/ypPHHj5eDbA