Zavřít reklamu

Víme, kdy vyjde dlouho očekávané The Last of Us 2

Čekání je téměř u konce!

27. 4. 2020     Zdroj

The Last of Us

Čekání na pokračování hry The Last of Us by se dalo s trochou nadsázky označit až do dnešního dne za čekání na Godota. Hra totiž ne a ne přijít a to i přesto, že se dočkala již relativně velkého množství termínů vydání či spekulací o něm. Nyní to však již vypadá opravdu nadějně. Datum vydání The Last of Us 2 totiž dnes oznámilo Sony. 

Pokud máte první díl The Last of Us rádi, zakroužkuje si v kalendáři tučně 19. červen. Orávě v tento den totiž hodlají vývojáři dlouho očekávaný titul uvolnit a konečně ukojit chutě jejich fanoušků. Zanedlouho poté budou potěšeni i fanoušci Ghost of Tsushima, které dorazí o zhruba měsíc později – konkrétně 17. července. Léto tedy bude na kvalitní hry opravdu bohaté. 

V tuto chvíli nelze bohužel zatím říci, o čem přesně se bude pokračování The Last of Us. Dá se však očekávat, že se bude jednat o skutečně epickou zábavu, jelikož na ní uživatelé čekají opravdu dlouho a už kvůli tomu proto musí vývojáři přinést skutečně perfektní herní zážitek. I proto bychom doporučovali všem PS4kářům, aby si jej nenechali ujít. Bohužel, hráči na jiných platformách mají smůlu. Hra je totiž exkluzivní pouze pro PlayStation.