Zavřít reklamu

Práce na PlayStationu 5 jdou podle plánů

Nemějte strach. PlayStation 5 dorazí dle plánů.

18. 2. 2020     Zdroj

playstation 5

Herní konzole nové generace klepou na dveře. Zatímco nový Xbox jsme již vidět mohli, Sony drží svůj PlayStation 5 stále pod pokličkou, což není pro některé jeho fanoušky vzhledem k potížím noha firem kvůli koronaviru dobrá zpráva. Sony však všechny nyní uklidnilo. 

Na tradiční schůzi s akcionáři se nechal finanční ředitel Sony slyšet, že vše ohledně PlayStationu 5 jde vše naprosto podle plánu a společnost se “jen” drží dříve zvoleného časového rámce. Jinými slovy – koronavirus, nekoronavirus, veškeré tajnůstkářství a nedostatek informací je jen a pouze “vina” samotného výrobce konzole.

Kdy přesně Sony nový PlayStation 5 světu ukáže je v tuto chvíli ve hvězdách. Jasné je tak stále pouze to, že konzole vstoupí do prodeje letos před Vánoci, aby právě největší nákupní období letošního roku dokázala co nejvíce zasáhnout a v ideálním případě i ovládnout. Zda se mu to podaří či nikoliv nicméně ukáže až čas a obliba, kterou si v něm u hráčů získá. Proti Xboxu Series X to však rozhodně mít lehké nebude.