Zavřít reklamu

Rakuten Viber uvádí novou nativní digitální funkci My Notes určenou pro lepší organizaci práce

Tisková zpráva

11. 2. 2020    

Rakuten Viber

Tisková zpráva: Rakuten Viber, jedna z předních komunikačních aplikací na světě, představuje zcela novou funkci, My Notes. Ta uživatelům pomůže lépe zorganizovat jejich každodenní činnosti a komunikaci v aplikaci.

V dnešní době je multitasking běžnou záležitostí, při práci neustále dostáváme  zprávy, lidé nám volají, posílají fotky a videa, a tak může být někdy náročné vše sledovat. Zároveň stažení další aplikace, která se specializuje na organizaci práce, také není řešením. Viber tak přichází s novou funkcí nazvanou My Notes, která uživatelům umožní lepší organizaci a přehled o úkolech, fotografiích, připomínkách a dalších organizačních věcech na jednom místě. Viber v současné dobé používá vice než jedna miliarda lidí po celém světě a každou minutu v aplikaci proběhne 700 milionů interakcí. Nová funkce jim přináší možnost, jak si zjednodušit každodenní práci a celý proces udělat efektivnější a uživatelsky příjemnější.

Řešení je navržené pro použití při každodenním zasílání zpráv a využívání organizačních funkcí v rámci aplikace Viber a umožňuje:

  • Vytvářet si seznam úkolů a označovat je jako vyřízené
  • Ukládat důležité zprávy, videa, fotografie a samolepky na jednom místě
  • Synchronizaci s jakýmkoliv zařízením (mobil, desktop, tablet, atd.)
  • Nastavovat připomenutí pro důležité úkoly (bude přidáno v nejbližší době)

„Naším cílem je přicházet s řešeními, která zjednoduší život našich uživatelů a přesně to jim umožní funkce My Notes,” řekl Ofir Eyal, COO, Rakuten Viber. „Pro naše uživatele je velmi důležité zajištění bezpečnosti komunikace, kterou jim Viber nabízí, spolu s vylepšený funkcemi a rychlejším fungováním aplikace. Jsme moc rádi, že jim nyní můžeme nabídnout možnost lépe si zorganizovat myšlenky a úkoly přímo v rámci aplikace.”

Rakuten Viber MyNotes

Nejnovější informace o aplikaci Viber jsou pro vás vždy připraveny v oficiální komunitě Viber Czech Republic. Zde se dozvíte novinky o nástrojích v samotné aplikaci a můžete se také zúčastnit zajímavých anket.