Zavřít reklamu

Kingdom Come: Deliverance bude příští týden na Epicu zcela zdarma

Nabruste meče, oprašte luky, vyveďte koně!

7. 2. 2020    

Jestli způsobila nějaká hra v uplynulých měsících v Česku pořádný poprask, bylo to rozhodně Kingdom Come: Deliverance od otce legendární Mafie, Dana Vávry. Hra si po vydání vysloužil velké množství pochval, ale také určitou kritiku, kterou mnozí její fanoušci nesli nelibě. Tak či onak se však jedná pro české hráče o titul, který zkrátka stojí za vyzkoušení. To bude možné již brzy zdarma. 

Invalid post ID.

Že Epic Games Store rozdává hry zdarma každý týden určitě víte. Většinou se však jedná spíše o menší tituly, které nikoho příliš nezajímají, respektive zajímají jen svoji cílovou skupinu. Příští týden však bude v tomto směru jiný. Rozdávat se totiž bude od pátku zcela zdarma právě Kingdom Come: Deliverance a to dlouhý týden. Jasně, jednat se sice bude o základní verzi, avšak i ta bude rozhodně stát za pozornost. 

Pokud se pro vyzkoušení titulu, který bude jako již tradičně skrze Epic Games Store dostupný jen pro PC, užijete si napínavý středověk očima Jindry, kovářova syna. Ten je sice ve hře oslovován anglicky Henry, avšak české titulky vás nenechají na pochybách o jeho kořenech. A co víc – ani české vulgarismy ne. Těch si totiž při soubojích užijete od protivníků skutečně hodně.