Zavřít reklamu

King´s Bounty 2 představuje úvodní deníček vývojářů

Kings Bounty 2 se hlásí o slovo!

4. 2. 2020     Zdroj

Kings Bounty 2

1C Entertainment přináší první video ze série vývojářských deníčků, ve kterém se představí klíčové prvky hratelnosti, jako je objevování, správa hrdinů a taktický boj. Hra King´s Bounty 2 vychází v roce 2020 na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

King’s Bounty 2 přichází s novým pohledem na ceněnou fantasy sérii, a ještě více rozšiřuje možnosti taktických tahových bitev, aby hráčům poskytla ještě silnější RPG zážitky, které dávají váhu každému jejich rozhodnutí, ať už jde o tažení do boje proti nemrtvým hrůzám nebo budování vztahů s místními obyvateli. Vychutnejte si bohatý svět, který v sobě mísí prvky reality i fantazie a nabízí podmanivé příběhy, nezapomenutelné postavy i spoustu morálních dilemat!

Vstupte do role jednoho ze tří hrdinů – z nichž každý má svůj unikátní příběh – a vydejte se na nezapomenutelné nelineární dobrodružství napříč detailně zpracovanou a bohatou krajinou.

V rozlehlé říši Antara povstalo hrůzné nebezpečí. Její nejzazší hranice zaplavila sněť, která ničí půdu i všechny, kdo ji obývají. Uprchlíci z postižených regionů přicházejí do království Nostria, kde kvůli tomu začíná docházet jídlo i další prostředky. Kdysi živé bytosti, dnes snětí znetvořená stvoření bloudí krajinou a ve svých stopách zanechávají jen chaos a zkázu. Jaká bude budoucnost Antary?

Hra King´s Bounty 2 vychází v roce 2020 na PC, PlayStation 4 a Xbox One.