Zavřít reklamu

Sony představilo logo pro PlayStation 5

Dámy a pánové, takto vypadá logo PlayStationu 5.

7. 1. 2020    

playstation 5

Když nedávno Microsoft představil světu novou generaci své konzole Xbox s názvem Series X, nejednoho milovníka konzolového hraní tím doslova nadchnl. Zatímco fanoušci Xboxu se tetelili blahem díky představenému hardwaru, příznivci PlayStationu začali věřit, že se i Sony rozhodne pro úplné odhalení PlayStaionu 5 ve velmi brzké době, aby mohlo naplno započít konkurenční boj mezi ním a Microsoftem. Jako jeden z nejpravděpodobnějších představení se pak jevila Keynote konaná dnes v časných ranních hodinách. Ta však ve výsledku vyvolala spíše zklamání, nežli nadšení.

Na PlayStation 5 na dnešní Keynote Sony řeč skutečně došla, nicméně zcela jinak než se očekávalo. Místo PlayStationu 5 totiž Sony ukázalo logo, které se bude na této konzoli objevovat. A jelikož jsou loga PlayStationů již řadu let víceméně stejná či si jsou minimálně velmi podobná, dá se představení loga na PlayStation 5 označit s trochou nadsázky spíše za remaster předešlých verzí. Ostatně posuďte sami výše.

Představení PlayStationu 5 je tak stále obestřeno tajemstvími a nezbývá než doufat, že k němu dojde v brzké době. Sony se nicméně nechalo slyšet, že konzoli začne prodávat před letošními Vánocemi, takže se nedá vyloučit, že ji představí třeba až na podzim. Do té doby si tak budeme muset vystačit se spoustou úniků, které konzoli doprovází. A co vy, těšíte se?