Zavřít reklamu

Podívejte se, jak vypadá mapa světa Cyberpunk

Jedna z nejočekávanějších her posledních let klepe na dveře.

4. 12. 2019     Zdroj

Dlouho očekávaná hra Cyberpunk 2077 se nezadržitelně blíží, což s sebou přináší mimo jiné i čím dál více zajímavých úniků informací odhalujících detaily této hry. O jeden z nich se nyní postaral Amazon, kteý do své nabídky zařadil knihu pojednávající právě o této hře. Na tom by zřejmě nebylo nic až tak zajímavého, kdyby ovšem na obalu knihy nebyla vyobrazena mapa světa, ve kterém se bude Cyberpunk odehrávat.

Označení “mapa světa” je možná trochu nadnesené. Ve skutečnosti se totiž jedná o velké město s názvem Night City, které je na první pohled propleteno velkým množstvím spletitých uliček, které jsou na sebe zpravidla kolmé. Město se nemusí zdá na první pohled příliš velké, na druhou stranu však absolutně netušíme, jak široké budou jednotlivé komunikace, které jsou na mapě vidět. Je tak možné, že město jen “klame tělem” a ve skutečnosti je skutečně obří s obřími cestami. 

Invalid post ID.

I kdyby tomu tak nebylo, pořád je na co se těšit. Od Zaklínače 3 se má totiž svět Cyberpunku lišit i v tom, že města v něm jsou tvořena do výšky a co víc – výškové budovy budou standardně prohledatelné, zatímco s Gerlatem jste si užili jen pár budov s několika patry. V tomto směry by tedy měl být Cyberpunk o poznání dál, což je jedině dobře. Nezbývá tedy než doufat, že dál bude hra i v hratelnosti a dalších aspektech.