Zavřít reklamu

Unikly další fotky prototypu PlayStationu 5

Podívejte se na zajímavé prorotypy.

2. 12. 2019     Zdroj

Od představení nové generace PlayStationu nás v současnosti dělí necelý rok. Sony jej totiž hodlá představit příští rok před Vánoci, aby jej mnozí příznivci této japonské značky nalezli pod stromečkem. Aby byl nástup PlayStationu 5 co možná nejimpozantnější, už nyní na něj mnohá vývojářská studia připravují své hry a to i díky prototypům PlayStationu 5, které mají od Sony k dispozici. Ty by sice neměl svět vidět, jelikož slouží výhradně k testování her, avšak na světlo světa se přeci jen dostávají. 

Na Twitteru se objevila fotky dvou prototypů PS5, jejichž pravost záhy potvrdili novináři díky svým zdrojům. Jedním z nich byl i Tom Warren z The Verge, který zároveň objasnil, že zvláštní tvar má prototyp kvůli testům chlazení. Finální verze PlayStationu by však už měla mít zcela jiný tvar, který bude více “user-friendly” a nikomu tak nebude v jeho obýváku vadit. 

Invalid post ID.

Dá se očekávat, že s blížícím se představením PlayStationu 5 se budou na internet dostávat další a další nové úniky, které nám tuto konzoli poodhalí ještě před jejím oficiálním představením. Nezbývá tedy než doufat, že novinka naplní obří očekávání a stane se prodejním hitem, který zároveň posune možnosti konzolového hraní na zcela novou úroveň. To vše však ukáže až čas.