Zavřít reklamu

Unikla další nálož informací o Cyberpunku 2077

Kandidát na hru desetiletí se opět představuje.

28. 11. 2019     Zdroj

Cyberpunk 2077

Jestli si nějaká z chystaných her zaslouží označení “nejočekávanější za posledních několik let” či dokonce “kandidát na hru roku či desetiletí”, je to bezesporu Cyberpunl 2077. Titul z dílny CD Projekt Red sice dorazí až příští rok, už nyní je však o něm venku tolik informací, že z nich takřka vstávají vlasy nadšením. Co víme nového?

Invalid post ID.

Na redditu se objevila tuna velmi zajímavých informací poodhalujících příběh hry. Ten by měl být možná trochu nečekaně kratší než jakým se chlubí Zaklínač 3, avšak zato by měl být daleko košatější. Přijde vám, že v Zaklínači 3 bylo vedlejších úkolů neuvěřitelně mnoho? Pak vám Cyberpunk 2077 zřejmě naprosto vyrazí dech. Obsahovat by jich totiž měl ještě daleko více, přičemž obrovské množství z nich by mělo být různě zajímavě propletené a to dokonce i s hlavní dějovou linkou. Zkrátka a dobře – na vedlejší úkoly bude brát skutečně velký zřetel, což rozhodně není na škodu. Pokud tedy patříte mezi tu sortu hráčů, která se nedívá doleva doprava a zkrátka si to šine jen po hlavní dějové lince, Cyberpunk 2077 pro vás ideální nebude. Právě na vedlejších větvičkách bude totiž zřejmě záležet skoro tak moc jako na hlavní dějové lince. 

Další zajímavou informací jsou zprávy o fyzice aut, která by měla být skutečně velmi propracovaná. Ovládání ve stylu simulátoru se obávat nemusíte, na druhou stranu nebudou auta tak “blbuvzdorná” jako v případě GTA 5, díky nebo možná spíš kvůli čemuž bude nutné vypilovat svůj jízdní skill. Jak těžké to bude nicméně uvidíme až při samotném vydání hry. Snad tedy bude stát skutečně za to.