Zavřít reklamu

24 minut z nového Diabla IV

Diablo IV se ukazuje na prvním dlouhém videu a vypadá náramně.

7. 11. 2019     Zdroj

Diablo 4

Je tomu jen pár dní, co srdce nejednoho příznivce Diabla zaplesalo. Tato legendární hra, která je možná dokonce jednou z nejlegendárnějších na světě, se totiž dočká čtvrtého dílu. Ten byl oznámen na BlizzConu kým jiným, než vývojářským studiem Blizzard. Toto oznámení vyšperkoval Blizzard i slušným gameplayem, který leccos prozrazuje.

O příběhu jako takovém toho zatím mnoho nevíme, avšak minimálně z gameplaye je jasné, že po grafické stránce se máme skutečně na co těšit. Blizzard navíc slibuje, že si pro nás připravuje celou řadu cutscén, díky kterým by mohla být hra zajímavější než kdy předtím a hlavně bychom měli díky tomu poznat mnohem detailněji i hlavní protagonisty příběhu. 

Nezbývá než doufat, že se Blizzardu podaří navázat na úspěšnou historii této hry a celé Diablo IV dotáhne k naprosté dokonalosti, díky které se z něj stane další z ikonických her jeho impéria. Jasně, ta největší sláva Diabla už je asi ta tam, avšak oživit by se kvalitním titulem zajisté velmi jednoduše dala. Zda se to podaří či nikoliv ukáže však až čas.