Zavřít reklamu

Hledáte originální dárek k Vánocům? Sáhněte po krytu s vlastním designem z Picasee

Komerční sdělení

6. 11. 2019    

Ač se to může zdát mnohým k nevíře, Vánoce se blíží mílovými kroky k nám. Do štědrovečerní večeře, zdobení stromečku či rozbalování dárků je sice ještě času habaděj, na obstarávání dárků pro vaše blízké však bude již brzy nejvyšší čas, chcete-li se tedy vyhnout tradičním předvánočním stresům. Jak ale vybrat dárek, který bude praktický, osobitý a zároveň potěší? 

Na tuto otázku máme naštěstí vcelku jednoduchou odpověď, která zní Picasee. Jedná se o eshop zaměřený především na prodej krytů pro smartphony všech různých značek, mezi kterými samozřejmě naleznete všechny možné značky jako Apple, Samsung, Honor, Nokiaa další. Na tom by nebylo zřejmě nic zvláštního, kdyby ovšem Picasee nevyrábělo i kryty přímo na vaše přání. Stačí mu dodat fotku či obrázek, který byste na krytu chtěli, vybrat si jeho typ a dál už je vše na nich. Kryt s vlastní fotografií je vyhotoven do pár dní a následně zaslán na cílovou adresu v luxusní dřevěné krabičce, díky které si nemusíte dělat hlavu s jakýmkoliv dalším balením. Jedná se totiž o skutečně luxusně vypadající dárkové balení, které rozhodně neurazí. 

Kvalita samotných krytů i potisků je velmi vysoká, ceny naopak vzhledem k povaze produktu skutečně nízké. V případě iPhonu vás kryt s vlastním potiskem vyjde na 428 korun na jakýkoliv model, což je cena, která se zkrátka neodmítá – tím spíš, když se jedná se o velmi originální dárek, u kterého budete mít vždy 100% jistotu, že vás s ním nikdo nepředběhne. Pokud jste tedy doposud tápali nad skutečně originálním dárkem, právě jste jej našli.