Zavřít reklamu

Remaster hry MediEvil je konečně v prodeji!

Titul MediEvil je konečně v prodeji.

25. 10. 2019     Zdroj

MediEvil

Fanoušci na celém světě se dnes konečně dočkali. Po 21 letech vychází titul MediEvil v novém hávu. Sir Daniel Fortesque je skutečným hrdinou, který kdysi padl při obraně světa Gallowmere, ale jeho úhlavní nepřítel Zarok se po letech rozhodl, že oživí svou armádu mrtvých. To se mu však může stát osudným, neboť Sir Daniel procitá také.

Dnešním dnem se remaster pro PlayStation 4 dostává do prodeje. Autoři samozřejmě dělají maximum pro propagaci, a tak nám dnes servírují launch trailer. Hra je dostupná za 699 Kč, což je super cena ne?

„Ohánění mečem, nebezpečné hádanky a nádherná prostředí znovu ožívají v tomto kompletním remaku originální akční adventury pro systém PlayStation. Ujmi se role Sira Daniela Fortesquea, pošetilého a dlouho mrtvého rytíře, kterého 100 let po jeho trapném odchodu z tohoto světa omylem oživil zlý čaroděj Zarok. Království Gallowmere čelí útoku hord démonů čaroděje Zaroka, kterým v cestě stojí jen kostlivec Sir Dan. Tento nemrtvý dobrodruh se zubatým úsměvem dostal druhou šanci – dokážeš přemoci Zaroka a vrátit Siru Danovi čest, kterou ztratil za života?“