Zavřít reklamu

Farming Simulator 19 je tu! Usedneš taky za volant?

Farming Simulator 19 dorazil na naše virtuální políčka!

24. 10. 2019     Zdroj

Farming Simulator 19 Platinum vyšel 22. října na PS4, Xbox One a PC! Toto obrovské vylepšení pro Farming Simulator 19 vychází jako rozšíření i jako samostatná edice, která zahrnuje veškerý obsah ze hry Farming Simulator 19. Mezi nové přídavky patří zejména velmi očekávaná značka CLAAS, která se v sérii Farming Simulator objeví úplně poprvé. Podívejte se na premiérový trailer hned teď a připravte se v úterý usednout za volant traktorů!

Vozidla a nástroje značky CLAAS, mezi nimi i LEXION 8900, JAGUAR 960 TT a XERION 5000, se přidávají k těm největším značkám v oboru: John Deere, Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra a další. Tyto nástroje zpřístupňují nové druhy farmaření a dále rozvíjejí váš zážitek.

Tím se celkový počet vozidel a vybavení zvedá nad 380, což vám otevře nekonečné možnosti farmaření – dobytek, lesnictví, sklizeň – a za odměnu si můžete třeba vyjet na koních. To vše můžete podnikat s přáteli ve hře více hráčů anebo si můžete hrát na vlastní pěst a zcela podle sebe.

Farming Simulator 19 Platinum vyšel České republice a na Slovensku s českými titulky pro PS4, Xone i PC. Pro PC pak vyjde i samotné Rozšíření Platinum, které ocení všichni ti, kdo už základní hru na PC mají.