Zavřít reklamu

Legendární League of Legends si již brzy zahrajeme i na mobilech a konzolích

Jedna z nejpopulárnějších her současnosti dorazí na další platformy.

16. 10. 2019     Zdroj

Řadíte se mezi fanoušky League of Legends? Pak pro vás máme vynikající zprávu. Tato hra, která je v současnosti hratelná pouze na počítačích, se totiž chystá i na mobilní telefony a konzole. Alespoň to tvrdí Riot Games, který je mateřskou společností LOLka.

Přemýšlíte nad tím, jak se bude hra hrát na mobilech? Zcela jednoduše. O port 1:1 se totiž samozřejmě jednat nebude, jelikož by byla hra v takové podobě prakticky nehratelná. Vývojáři však vezmou vše důležité a přetransformují to do mobilního prostředí, díky čemuž byste si tak měli bez problému užít epické souboje známé z počítačů i na mnohem menších displejích, což je zkrátka super. Na další detaily si sice budeme muset ještě počkat, avšak dá se očekávat, že s nimi  v následujících týdnech vývojáři šetřit nebudou. 

Přesný termín vydání hry ještě není stanovený, avšak již brzy by mělo být možné jí testovat v rámci beta testování. Pokud vše půjde podle plánu, hry bychom se mohli na mobilech a konzolích dočkat snad už na začátku příštího roku. Pokud se však objeví komplikace, termín vydání se bude logicky odsouvat. Snad se tedy dočkáme skutečně brzy a hlavně – hra splní veškerá naše očekávání.