Zavřít reklamu

Frostpunk vyšel i pro konzole!

Frostpunk vyšel i pro PlayStation 4 a Xbox One.

13. 10. 2019     Zdroj

Frostpunk

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností 11 bit studios oznamuje, že vstupuje do prodeje úspěšná survival strategie Frostpunk: Console Edition, která byla původně vydána na PC v roce 2018. Hra Frostpunk: Console Edition je v prodeji od 11. 10. 2019 na PlayStation 4 a Xbox One.

Frostpunk je hra na přežití v městském prostředí, kde teplo znamená život a každé rozhodnutí něco stojí. Postavte se do čela vedení městské infrastruktury a připravte se činit rychlá rozhodnutí, která otestují Vaše morální zásady. Ve zcela zmrzlém světě lidé vloží veškerou svou energii do vytvoření technologie poháněné párou, aby se chránili před zdrcujícím chladem.

Vládce města má za úkol řídit jak obyvatele, tak městskou infrastrukturu. Vůdce je neustále vystavován výzvám, kde je v otázku často brána moralita rozhodnutí. Tady se optimalizace a management zdrojů často střetává s empatií a ohleduplným rozhodováním. Dalším důležitým úkolem vůdce je také prozkoumávání okolního světa, což je jediná cesta k pochopení jeho historie a současného stavu.

Hra Frostpunk: Console Edition vyšel 11. 10. 2019 na konzole PlayStation 4 a Xbox One.