Zavřít reklamu

NHL 20 předpovědělo již nyní vítěze Stanley Cupu

Žhavte sázkové kanceláře. Známe vítěze NHL.

3. 10. 2019     Zdroj

Stejně jako každý rok, i letos oprášilo EA svou věšteckou kouli s názvem NHL. Stejně jako v minulých letech totiž nechali nejnovější ročník této sportovní hry předpovědět, kdo vyhraje v roce 2020 Stanley Cup. Zdá se vám tato věc jako naprosto šílená? Ale kdeže. Herní verze NHL je totiž vždy statisticky velmi blízká realitě a tudíž se mnohdy ve svých předpovědích trefí, což ostatně už mnohé simulace zápasů dokázaly. A jak tedy letošní ročník NHL dopadne?

Pokud patříte mezi fanoušky bostonských medvědů, máme pro vás skvělou zprávu. Právě Boston Bruins totiž letos podle NHL 20 pozvednou Stanleyův pohár nad hlavu a to po šesti zápasech, ve kterých hned čtyřikrát pokoří Las Vegas Golden Knights, tedy relativně nový tým v soutěži. Na kompletního pavouka se můžete podívat ve tweetu níže.

Nechme se překvapit, jak nakonec letošní NHL dopadne. Faktem však je, že Boston je každý rok velmi silný a zisk Stanley Cupu by zřejmě nikoho příliš nepřekvapil. Na druhou stranu, hokej je skutečně nevyzpytatelný sport a stát se může leccos. Sezóna je navíc na úplném začátku a do jejího konce vede dlouhá cesta. A jaké tipy máte na letošního vítěze Stanleyova poháru vy?