Zavřít reklamu

Podívejte se na gameplay z chystaného Predatora

Pozor, predator útočí.

20. 8. 2019    

Máte rádi tématiku Predatora? Pak pro vás máme skvělou zprávu. Po týdnech a měsících spekulací se totiž konečně na světlo světa dostaly první gameplay záběry z chystané hry Predator: Hunting Grounds. A ta vypadá víc než dobře. 

Novinka, která bude exkluzivní pro konzole od Sony, má být založena na velmi zajímavém kooperačním multiplayeru. Vy jakožto hráči se vtělíte do kůží čety vojáků, která byla vysazena v džungli s jedním jediným úkolem – zlikvidovat vesmírného predatora. Aby však nebyla hra jen o bloudění po rozsáhlém pralese a hledání jehly v kupce sena, kromě predátora budete likvidovat i vojenské jednotky ovládající džungli. Ty vám mají v lovu házet klacky pod nohy a jen na vás bude, jak se s nimi vyrovnáte. 

Přesný termín vypuštění sice zatím neznáme, avšak jako nejpravděpodobnější se jeví příští rok. Snad tedy naplní hra vcelku vysoká očekávání a zaujme nejednoho hráče. Nutno podotknout, že Predátor je téma skutečně vděčné a zábavné. Pokud se tedy podaří uchopit chytře, může být hra trhákem.