Zavřít reklamu

Stahujte: Epic Store rozdává zdarma For Honor a Alan Wake

Nemáte co hrát? Epic váš problém vyřeší.

6. 8. 2019    

Co je zdarma, to táhne. Tak přesně tohoto hesla se drží studio Epic ve svém Epic Storu, do kterého týden co týden vkládá zdarma herní pecky, aby na něj přilákalo co možná největší počet hráčů. Ruku na srdce, mezi hráči je stále velmi oblíbený Steam a konkurovat mu je takřka nadlidský úkol. Z tohoto konkurenčního boje však naštěstí stejně těžíme nejvíce my – hráči. To ostatně dokazuje i dvojice her, které lze stáhnout na Epic Storu nyní. 

Tentokrát Epic Store zpřístupnil hned dvě hry zdarma. Jedná se konkrétně o parádní akční RPG For Honor, kde si vyzkoušíte boj v epických středověkých bitvách, a hororovku Alan Wake. Jedná se tedy o dvě zcela odlišné hry, které jsou však mistry ve svých oborech. Ať už vyznáváte multiplayerové řežby bez příběhu nebo naopak hry s příběhem více než silným, přijdete si u této dvojice na své. 

Ani jedna z her není příliš náročná, avšak na prehistorických počítačích je skutečně nerozjede. Na obě hry budete potřebovat pro obě hry operační systém Windows 7 a zatímco hraní For Honor si vyžádá počítač s procesorem Intel Core i3-550 či AMD Phenom II X4 955 a novější, 4GB RAM a alespoň GTX 660 nebo AMD Radeon HD6970, Alan Wake bude vaši mašinu šetřit. Téhle hororové adventuře bude stačit dvoujádrový Intel Core, 2GB RAM a grafická karta s paměti 512MB.