Zavřít reklamu

Srpnové hry z Games with Gold vás doslova nadchnou

Držte si klobouky, srpen bude skutečně nabitý.

30. 7. 2019     Zdroj

Games with Gold xbox

Zdála se vám nabídka her z předplatného Games with Gold v posledních měsících naprosto tragická? Pak pro vás máme skvělou zprávu. Microsoft si tuto skutečnost zřejmě konečně uvědomil a hráčům na srpen nachystal do tohoto předplatného opravdové skvosty. Pokud jste tedy i vy jeho uživateli, zajistěte si plně nabité gamepady a volný byt. Od Xboxu vás totiž v srpnu odtrhne jen málokdo.

Invalid post ID.

Na své si v srpnu přijdou vyznavači prakticky všech herních žánrů. Dočkáme se totiž jak pecek akčních, tak i sportovně zaměřených. Zřejmě největší peckou je exkluzivita Gears of War 4, která se těší mezi majiteli Xboxů obrovské neupadající popularitě. I proto si tak drží roky po vydání stále relativně vysokou cenu, kterou však Games with Gold nuluje. Nadchnout může ale i závodní hra Forza Motorsport 6, která vám v žilách rozproudí pravou závodní krev s příměsí nafty či benzínu. Stále nemáte dost? Pak tu pro vás máme hned dva zpětně kompatibilní tituly z Xboxu 360 – konkrátně Torchlight a Castelevania: Lords of Shadow. I v tomto případě se tedy jedná o tituly, které se vyplatí zahrát, jelikož jsou i spoustu let po svém vydání označovány za velmi kvalitní. 

Pokud vás tedy tyto tituly lákají a chtěli byste si je zahrát co možná nejlevněji, stačí si předplatit Xbox Live Gold, v rámci nějž máte na Games with Gold nárok. Toto předplatné naštěstí není nikterak drahé a co víc – poměrně často je v zajímavých slevových akcích, kdy jej lze získat doslova za hubičku. Pokud si tedy chcete srpen užít u konzole, neváhejte.