Zavřít reklamu

Steam zaplavily letní slevy, ulovte si svůj zlevněný titul i vy

Vytáhněte své platební karty, herní šílenství začíná!

26. 6. 2019    

Léto je tu a s ním i každoroční slevy na Steamu. Ty jsou mezi hráči velmi oblíbené hlavně díky tomu, že ceny her sráží skutečně velmi nízko a ani letošek nebude v tomto ohledu jiný. Od 25. června do 9. července tedy vezměte Steam útokem a získejte tisíce her o stovky korun levněji. 

V nabídce jsou jak hry od těch největších světových studií, tak i tituly z dílny menších firmiček. Namátkou můžeme zmínit třeba Assassin’s Creed: Odyssey, jehož cena padla o 50 % na necelých 30 euro, Grand Theft Auto V za necelých 15 euro či Kingdom Come: Deliverance za necelých 18 euro. Milovníky druhé světové války pak potěší padesátiprocentní sleva na Call of Duty: WWII. Zajímavá je ale například i sleva na post-apokalyptické Far Cry 5. 

Slevy se dočkaly jak hry na Windows, tak i na konkurenční macOS. O tom se dá říci, že se takové herní přízni vývojářů jako Windows netěší, i na něj se však dají sehnat zajímavé kousky. Slevy se dočkala například Mafia 3, která sice není recenzenty zrovna vychvalovaná, své příznivce si však rozhodně najde. Sportovní nadšence pak potěší sleva na Footbal Manager 2019, za který zaplatí pouhých 18,69 euro.