Zavřít reklamu

Příprava kávy z postele? S produkty NIVONA a JURA bez jediného problému

Tisková zpráva

25. 6. 2019    

Jestliže se považujete za utvrzeného milovníka kávy, určitě již vás nejednou napadla myšlenka, že byste nejraději nechali někoho jiného připravit tento dokonalý nápoj za vás. Pokud se totiž tomuto nápoji oddáváte skutečně často, musíte třeba i několikrát za den chodit ke kávovaru a přinejmenším mu „poručit,“ aby vám kávu přichystal. Jelikož však žijeme v době chytrých domácností, i tohle se může stát minulostí, a to díky NIVONA SMART COFFEE a JURA Smart Connector.

NIVONA Smart Coffee

Do produktové řady kávovarů NIVONA SMART COFFEE spadají kávovary, které můžete ovládat skrze aplikaci Nivona App. V té můžete vašemu kávovaru sdělit, aby vám připravil vybraný nápoj, a nebo například sledovat ty nejrůznější statistiky. V aplikaci taktéž můžete upravovat vybrané druhy káv, a to dle vlastní libosti a chuti. Vše funguje skrze rozhraní Bluetooth, tudíž se dá říci, že ke kávovaru budete mít přístup z celého vašeho bytu, a to přímo přes váš chytrý telefon s operačním systémem iOS nebo Android. Aplikace je kompatibilní s kávovary NIVONA CafeRomantica 1030, modelovou řadou číslo devět (NIVONA NICR 970 a 960), řadou číslo sedm (NIVONA NICR 789, 779 a 769) a řadou číslo šest (NIVONA NICR 680, 670 a 660). 

JURA Smart Connector

Chytrý konektor od švýcarského výrobce JURA jde oproti firmy NIVONA na celou věc trošku jinak. Jedná se o externí hardwarové zařízení, které do vašeho kávovaru musíte nejprve připojit a až poté se můžete připojit prostřednictvím aplikace JURA Connect App. Po propojení, které taktéž funguje na bázi rozhraní Bluetooth, můžeme kávovar ovládat, kontrolovat ty nejrůznější statistiky, příslušenství, stav čištění a mnoho dalšího. Další aplikace, která se posléze nabízí, nese název JURA Coffee App. Díky ní můžeme do posledního detailu nastavovat naše nápoje, kdy jsme schopni nastavit například množství a teplotu vody, sílu kávy, a nebo třeba množství mléka.

Samotná aplikace je kompatibilní s kávovary ENA 8, D6, S8 Silver, S8 Chrome, E6, E60, E8, E80, WE6, WE8, J6, Y6 a z profesionálních se jedná o modely X6, X8, GIGA X3/X3c Professional a GIGA X8/X8c Professional. Co se týče samotného JURA Smart Connectoru, tak pro ten budete muset disponovat kávovary jako GIGA 5 (od softwaru verze 2.21), Z6, E8, E80, E800, E6, E60 a E600 a z profesionálních modelů jde o GIGA X9/X9c Professional, GIGA X8/X8c Professional, GIGA X7/X7c Professional, GIGA X3/X3c Professional a GIGA W3 Professional.