Zavřít reklamu

Čerstvý únik odhalil blížící se Nintendo Switch Mini

Miniverze oblíbeného Switche? Možná již brzy

19. 6. 2019     Zdroj

Herní konzole Nintendo Switch se těší ve světě skutečně velké popularitě. Na PlayStation 4 či Xbox One sice zatím ztrácí, svůj deficit však pomaličku dotahuje. Tomu by mohla pomoci i nový typ Switche, který Nintendo údajně již chystá. 

Invalid post ID.

Podle čerstvého úniku z Číny, o který se postaral tamní obchod, chystá Nintendo menší verzi svého Switche, která ponese název Switch Mini. Detaily o konzoli sice bohužel neznáme, je však pravděpodobné, že kromě úhlopříčky displeje se ve vnitřních komponentech lišit nebude. Respektive – od verze Mini se tak úplně nedá očekávat vyšší výkon, jelikož se bude jednat spíše o doplněk stávající nabídky, ale na druhou stranu ani výkonnostní pokles, protože by mohl být znát u her. Technické detaily neprozradil ani samotný obchod, avšak jeho příchodu bychom se měli dočkat na konci tohoto roku.

Invalid post ID.

Nechme se tedy překvapit, zda na nás Nintendo v následujících měsících skutečně vyrukuje s novou verzí svého Switche či nikoliv. Faktem však je, že mnoho hráčů by se za to na něj rozhodně nezlobilo. Kromě verze Mini by však rozhodně nebylo na škodu vytvořit i verzi s displejem větším, díky kterému bychom se mohli do her ještě více vžít. Vše ale samozřejmě ukáže až čas.