Zavřít reklamu

Okamžité uvolnění místa na chytrých telefonech s Androidem

Tisková zpráva

13. 6. 2019    

USB flash disk SanDisk Ultra Dual Drive m3.0 zjednodušuje přesouvání digitálního obsahu z vašeho telefonu do počítače a naopak. Paměť je vybavena na jednom konci konektorem USB 3.0 a na druhém konci konektorem microUSB. Snadno tak můžete přesouvat soubory a další digitální obsah mezi svými zařízeními – chytrým telefonem nebo tabletem s Androidem a notebookem nebo stolním počítačem PC nebo Mac. Rozhraní USB 3.0 poskytuje vysoké přenosové rychlosti a je zpětně kompatibilní s porty USB 2.0. Pomocí aplikace SanDisk Memory Zone pak máte velikost paměti i digitální obsah na svých zařízeních plně pod kontrolou.

Kompatibilní s OTG Android zařízeními

USB flash disk SanDisk Ultra Dual Drive m3.0 je kompatibilní s chytrými telefony a tablety s Androidem podporující funkci OTG (On-The-Go).

Uvolněte paměť na svém chytrém telefonu nebo tabletu

USB flash disk SanDisk Ultra Dual Drive m3.0 nabízí rychlé uvolnění místa v paměti chytrých telefonů a tabletů s Androidem a vy tak můžete pořizovat mnohem více fotografií a videa.

Snadno přenášejte digitální obsah mezi počítači a zařízeními s Androidem

USB flash disk SanDisk Ultra Dual Drive m3.0 vám umožní snadno přesouvat a sdílet dokumenty a složky mezi počítačem nebo notebookem a zařízeními se systémem Android.

Konektory pro porty microUSB a USB 3.0 

Elegantní design s možností zasouvat a vysouvat konektory připojení USB 3.0 a microUSB, zpětná kompatibilita s rozhraním USB 2.0 a hlavně rychlý přenos dat jsou přednostmi tohoto USB flash disku.

Vysoce rychlostní USB 3.0 pro super rychlé přenosy souborů až 150 MB/s

Rozhraní USB 3.0 umožňuje velmi rychlé přesuny dat a souborů například celovečerních filmů až rychlostí 150 MB/s. USB 3.0 je mnohem rychlejší než USB 2.0.

Kapacita až 128 GB

USB flash disk SanDisk Ultra Dual Drive m3.0 je dodáván v kapacitách od 16 GB až do 128 GB.