Zavřít reklamu

Watch Dogs Legion potvrzen Ubisoftem

Hackeři všech zemí, spojte se.

6. 6. 2019    

Nevěřili jste únikům informací z posledních týdnů o novém dílu oblíbeného Watch Dogs? Pak pro vás máme skvělou zprávu. Práce na něm totiž nyní potvrdil samotný Ubisoft na Twitteru. Pravda, potvrzení toho o hře moc neodhaluje, avšak víme 100% to, že se hry dočkáme na E3, což je rozhodně skvělá zpráva. 

Invalid post ID.

V tuto chvíli není příliš jasné, kolem čeho se bude příběh nového dílu točit. Dá se však očekávat, že Ubisoft naváže na akci z předešlých dílů a my se tak v žádném případě nebudeme nudit. Opět se tak vžijeme do kůže hackera, pro kterého je ovládnutí všemožných technologií stejně snadné jako jízda na kole. Kdo proti němu bude stát tentokrát je ale ve hvězdách. Spekuluje se však nad tím, že by mohlo být teoreticky možné hrát za každou postavu z herního světa. Mohli bychom se tak dočkat třeba jakéhosi hackování biologických čipů zasazených v mozcích lidí, kteří by mohli pocházet z daleké budoucnosti. 

O čem přesně hra bude se dozvíme už 10. června na konferenci Ubisoftu, která bývá každoročně skutečně parádní a vy byste si jí rozhodně neměli nechat ujít. Snad tedy hra naplní očekávání a bude se mezi hráči těšit alespoň takové oblibě, jako předešlé dva díly.