Zavřít reklamu

Death Stranding vyjde v listopadu a prezentuje se v novém traileru

Death Stranding konečně zná datum vydání.

30. 5. 2019    

Death Stranding

Společnost Sony Interactive Entertainment dnes oznámila, že očekávaný titul Death Stranding bude mít českou textovou lokalizaci. Dlouho očekáváný titul zahalený mnoha tajemstvími, jehož autorem není nikdo jiný, než Hideo Kojima vychází 8. listopadu tohoto roku.

Death Stranding má být přelomem ve videohrách

To je rozhodně skvělá zpráva pro všechny fanoušky konzole PlayStation 4. Kojima Productions kromě toho vypustilo také trailer na Death Stranding. V něm jsou nám blíže představeny jednotlivé postavy, kolem kterých se bude příběh točit. Stále je poněkud záhadou o čem titul nakonec bude. Nově je představen také gameplay, kde je vidět, jak hlavní hrdina se snaží překonat různé překážky na cestě.

Kojima potvrzuje, že hlavní věcí ve hře bude spojení, respektive propojení. Takzvaně snaha spojit se s ostatními hráči a propojit celý svět. Více konkrétní ale nebyl. Rozhodně nemáme očekávat, že bychom se měli napojovat do nějaké online hubu. Ono propojení zde má být jakousi zvláštní formou o které evidentně autor zatím nechce mluvit.

Nějaký online prvek tak bude v titulu zahrnut, ale nebude tím ovlivňovat singleplayerový zážitek pro hráče. Dle slov tvůrce má být Death Stranding v mnohém jiný. Rozhodně nemáme čekat něco, co bychom ve hrách už viděli. Upozorňuje hráče i na to, aby si ve hře všímali detailů i ty mohou být dost klíčové.