Zavřít reklamu

Ozvučte svou domácnost tímto parádním Sound Barem Alfawise XBR za super cenu

Kvalitní Sound Bar za super cenu? Jeden takový tu pro vás máme.

12. 11. 2018    

Přemýšleli jste nad pořízením Sound Baru k vaší televizi, herní konzoli či podobnému zařízení, ale nevěděli jste si rady při výběru? Pak se vám v následujících řádcích pokusíme pomoci. Portál GearBest má totiž ve své nabídce velmi pěkný Sound Bar Alfawise XBR, díky kterému si užijete každičký zvuk naplno. 

Tento Sound Bar měří na délku téměř jeden metr a díky svému nenápadnému designu zapadne bez problému do jakéhokoliv prostředí. Se ostatními zařízeními se může spárovat i pomocí Bluetooth ve verzi 4.2, díky čemuž si přes něj můžete velmi jednoduše například přehrávat vaší oblíbenou hudbu skrze váš smartphone. Potěší i možnost ovládat Sound Bar přes speciální ovladač, díky kterému bude jeho ovládání jednoduché i z pohodlí vaší sedačky. Sound Bar se dále může pochlubit frekvencí 150 Hz až 15 KHz či 40W výstupem reproduktorů. Kompletní specifikace naleznete přímo na webu prodejce. 

Sound Bar Alfawise XBR si můžete koupit použitím slevového kódu GBalfXBR-08 zde. Na hlavní stránce Gearbest najdete také více informací a kompletní specifikaci soundbaru. Prodejce vám ho domů doručí za 35 až 40 pracovních dní. Jelikož však bývá tato doba mnohdy i kratší, do Vánoc by vám domů dorazit mohl.