Zavřít reklamu

Útok na nostalgii: Dráček Spyro v launch traileru

Dráček Spyro se vrací v kompletní předělávce a sluší mu to!

23. 10. 2018     Zdroj

Poměrně překvapivě a brzy, nicméně jej tu máme. Dráček Spyro se připomíná se svým startovním neboli launch trailerem. Titul měl původně vyjít již koncem minulého měsíce, ale Activision se zřejmě chtěl vyhnout příliš silné konkurenci v které by se mohl tento sympatický návrat utopit. Titul tedy vyjde 13. listopadu.

Invalid post ID.

Spyro se po letech vrátí v té nejlepší kondici

Spyro: Reignited Trilogy nabídne všechny tři původní tituly ze série (Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto’s Rage! a Spyro: Year of the Dragon), které vyšly ještě pro PlayStation 1. Stejně jako tomu bylo u trilogie Crash Bandicoot, tak i dráček se dočkal kompletní předělávky, nejde tak jen o pouhý remaster. Hra je plně přepracovaná v novém enginu a nabízí skvělou podívanou. Nechybí tak podpora 4K zobrazení, vysoké textury a rovněž trofeje.

Kolekce dostala do vínku také vylepšené ovládání, které byly v původních titulech poněkud zlobivé a dělalo neplechu. Rovněž i kamera byla zlepšena, aby nedocházelo k nějakým kolizím. Předělávka se postarala také o zcela nový dabing a opětovné nahrání hudby. V tuto chvíli je jisté, že hra vyjde pro PlayStation 4 a Xbox One. Co se týče PC verze, tak o té se zatím nemluví. Rovněž není titul zatím v plánu pro Nintendo Switch.